Lubimy, jak się świeci, pobrzękuje i robi wrażenie. Lubimy dzięki niej się wyróżniać, zwracać uwagę i przyciągać wzrok. Biżuteria! To temat kolejnego zadania w Multikonkursie Szkoły Szydełkowania.

Wasze zadanie jest właśnie takie – zrobić biżuterię. Obojętnie jaką (kolczyki, naszyjnik, bransoletkę itd.), obojętnie, w jakiej technice (szydełko, frywolitka, koraliki itd.), z koralików lub z nitek, świecącą lub nie, pobrzękującą lub nie. Każdy chwyt jest tutaj dozwolony. Zapewne podeślecie takie cuda, że teraz nawet do głowy mi one nie przyjdą, by je wymienić.

Wymóg jest tylko jeden – biżuteria ma być zrobiona specjalnie na potrzeby tego zadania. Dlatego na adres: konkurs@szkolaszydelkowania.pl podsyłacie dwa zdjęcia: jedno w trakcie tworzenia, drugie z gotowym arcydziełem. Sposób pokazania jest dowolny.

Czasu macie duuuuużo. Na zgłoszenia czekam tydzień, do przyszłego wtorku do godziny 16.00. Wyniki pojawią się jeszcze tego samego dnia.

A nagrodzona będzie praca wyjątkowa, najbardziej pracochłonna, najbardziej pomysłowa. Oceniać będę ja, pewnie z pomocą męża, gdyby decyzja była dla mnie zbyt trudna.

Dla zwycięzcy przeznaczone są miniksiążeczki od DMC: dwie ze schematami szydełkowymi (oryginał w języku niemieckim plus moje tłumaczenie na polski) oraz jedna z instrukcją wykonania kamizelki na drutach (tylko wersja angielska).
Szkoła Szydełkowania, DMC, multikonkurs w Szkole Szydełkowania
Dwa ogłoszenia dotyczące multikonkursu:
– Do końca sierpnia czekam na Wasze prace w zadaniu głównym, o którym przeczytacie tutaj: Zadanie pierwsze: Pokaż, co potrafisz
– Przygotujcie się na zadanie snapchatowe! Szczegółów nie zdradzę, ale już teraz podpowiadam, że na Snapchacie znajdziecie mnie po nicku: perfidny_obibok.
I jeszcze jedno ogłoszenie, tym razem dotyczące tutorialu na ponczo. Robi się. Dzisiaj nakręci się druga część i kto wie, może uda się zrobić wszystko w jednym filmiku. Zobaczymy.