Chyba już wszyscy wiedzą, że w Szkole Szydełkowania trwa Multikonkurs w Szkole Szydełkowania. „Multi-”, bo wszystkich zadań będzie 10, z czego siedem jest już za nami. Ale czy Wy pamiętacie, że do końca sierpnia trwa przyjmowanie prac konkursowych do zadania pierwszego: „Pokaż, co potrafisz”?

Chyba nie pamiętacie, bo zgłoszeń jest malutko, oj, malutko. Dlatego, żeby Was trochę jeszcze zachęcić, ponęcić i zdopingować, podbijam stawkę! A to znaczy, że dokładam kilka fantów do nagrody głównej.

W pierwszym wpisie, w którym zamieszczone są wszystkie warunki udziału, pokazywałam Wam te nagrody:

multikonkurs w Szkole Szydełkowania, Szkoła Szydełkowania, DMC

W zestawie znajdują się: trzy motki tęczowej włóczki z KIK (100% akrylu), dwie kolorowe  i bawełniane tkaniny patchworkowe, dwie kolorowe dzianiny (wszystkie cztery kawałki są po 0,5 mb), dwa zamknięcia do torebek (jedno magnetyczne, drugie tornistrowe), minizestaw do haftu krzyżykowego, zestaw szpilek. Na zdjęciu zabrakło nagrody oczywistej, czyli zestawu trzech miniksiążeczek od DMC, które są nagrodą w każdym zadaniu.

Ale może ten zestaw to dla Was za mało?

No to proszę bardzo. Dokładam do niego:

multikonkurs w Szkole Szydełkowania, Szkoła Szydełkowania, DMCTrzy przesłodkie tkaniny bawełniane z motywami dziecięcymi. Wszystkie tkaniny z zestawu idealnie nadają się do patchworku.

I do kartonu z nagrodą wpadają jeszcze: jeden motek przepięknej włóczki od Rico Design (pół na pół bawełna z akrylem), dwie bransoletki zrobione przez perfidnego_obiboka, dwa większe kaboszony z masy perłowej z motywem motylka i pawia oraz trzy malutkie szklane kamyczki od Efco (wszystkie kamienie mają otwory przez środek).

multikonkurs w Szkole Szydełkowania, Szkoła Szydełkowania, DMC

I co Wy na to? Podoba się? Wszystkie nagrody możecie też zobaczyć na zdjęciu głównym. I bystre oko zobaczy też jedną rzecz, o której nie napisałam, a ona również powędruje do którejś/któregoś z Was!

Przypominam, że aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zdjęcie pracy wykonanej na podstawie tutorialu lub jakiegokolwiek wpisu ze Szkoły Szydełkowania. Praca mogła być zrobiona wcześniej, a oceniana będzie przede wszystkim pomysłowość przedstawienia pracy, a nie jakość wykonania. Czyli tak naprawdę to zdjęcie bierze udział w zabawie. Fotkę można przesłać tylko jedną, ale co na niej będzie, to już Wasza inwencja twórcza.

Dla formalności jeszcze napiszę, że zdjęcia należy przesyłać do najbliższego poniedziałku, 31.08, do godz. 23.59 na adres konkurs@szkolaszydelkowania.pl. Regulamin znajdziecie tutaj.

PS Ponczo też się liczy!

 

 

Artykuł Podbijam stawkę. Więcej nagród!!! pochodzi z serwisu Szkoła Szydełkowania.