Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych prac! To, że macie nieskończone pokłady kreatywności, wiedziałam. Dlatego spodziewałam się tego, że niejednokrotnie mnie zaskoczycie. I to się sprawdziło. Ale aż tak??!! Jesteście niesamowite.

A poza tym Waszymi zdjęciami udowodniłyście, że w Szkole Szydełkowania pojawiło się już całkiem sporo kursów i to na rzeczy tak bardzo przydatne, które nie tylko cieszą podczas szydełkowania, ale także potem podczas zabawy, a nawet podróży do wielu miejsc i to nie tylko w Europie.

To tyle tytułem wstępu i moich zachwytów. Pora na kwestie organizacyjne.

Niniejszy wpis został podzielony na trzy strony. Na pierwszej jesteście w tej chwili i są tutaj omówione kwestie techniczne, zasady oddawania głosów, terminy itp. Na kolejnej stronie znajdziecie wszystkie zdjęcia, które biorą udział w konkursie. Każde zdjęcie ma przydzielony numer i tytuł. Przy niektórych umieszczonych jest kilka słów od ich autorek. W miarę możliwości umieściłam również linki do ich stron.

Na ostatniej stronie znajduje się ponownie lista wszystkich prac z przydzielonymi im numerami i tytułami. A poniżej znajdziecie krótką ankietę z trzema pytaniami. Musicie w niej wskazać, która praca wg Was zasługuje na pierwsze (3 pkt), która na drugie (2 pkt), a która na trzecie miejsce (1 pkt). Wskazywać można numery od 1 do 15. Można przyznać wszystkie miejsca jednej pracy. Ale uwaga – osoby biorące czynny udział w zabawie proszone są o wskazanie tylko raz swojej pracy (jeśli zechcą głosować na siebie). W przeciwnym razie, punkty zostaną dodane tylko raz.

Ze względu na ograniczenie aplikacji, w której ułożyłam ankietę, można niestety w odpowiedziach wskazać numery mniejsze od 1 i większe od 15. Jeśli przez przypadek takie odpowiedzi wyślecie, punkty nie zostaną przyznane nikomu. Dlatego proszę o sprawdzenie poprawności ustawionych numerów przez kliknięciem przycisku „Wyślij!”

Głosowanie trwa od momentu opublikowania tego wpisu do środy, 9 września, do godz. 12.00.

Głosy oddane przez Was będę na bieżąco podliczać, a na koniec ustalę Waszą listę końcową. Z tej listy pięć pierwszych prac dostanie punkty (za pierwsze miejsce 5 punktów, za piąte – 1 punkt). Następnie otworzymy dwie koperty – jedna z moimi typowaniami, druga z typowaniami mojego męża – i przydzielimy punkty na tej samej zasadzie. Podliczymy, a autorka zdjęcia, które zdobędzie najwięcej punktów, wygra. W przypadku remisu – wygra praca, która zyskała więcej punktów w Waszym głosowaniu. Jeśli obie prace otrzymają również tyle samo punktów, zadecyduje rzut monetą, pokazywany na żywo na Snapchacie (ach, te dobrodziejstwa dzisiejszej techniki).

Ankietę można wypełnić tylko raz z jednego komputera, dlatego zapraszajcie znajomych, przyjaciół, rodzinę bliższą i dalszą, do udziału w zabawie. Każdy punkcik jest tutaj na wagę złota.

Aby zobaczyć wszystkie prace, przejdź na kolejną stronę.