Dzisiaj Dzień Blogów. Zatem świętujemy!

Sporo z Was ma swoje miejsce w sieci. Czy to blog, czy fanpage na Facebooku, czy może też jakikolwiek inny profil na portalu społecznościowym. Pokazujecie tam swoje przepiękne prace, a przy okazji cząstkę siebie. Wszystkim Wam życzę na dzisiaj i na cały następny rok nieskończonej kreatywności, mnóstwa inspiracji i milion wiader wolnego czasu, żeby to wszystko, co chcecie zrobić i pokazać na swoich stronach, stało się faktem.

A z okazji dzisiejszego święta prezentuję Wam coś, czego jeszcze w Szkole Szydełkowania nie było. Mam ogromną tremę, czy odbierzecie to z taką samą dozą humoru i przymrużenia oka, z jaką powstawało. Tym materiałem chciałabym docenić te blogi, na które zaglądam najczęściej.

Oto nadaje Radio Szkoła Szydełkowania, a na antenie pierwszy w historii serwis informacyjny.

 

 

Nie uniknęłam w nim wpadek, ale w końcu jest to mój debiut w roli prowadzącej. Montażysta też chyba zaspał, bo nie wyciął tych wpadek. (Upss, sama montowałam). No dobrze, przyznaję, wszystkie wpadki były celowe, a blok reklamowy nie został jeszcze opłacony.

Poniżej linki odsyłające do stron, o których wspominałam:

o Drutozlocie na blogu Asja Knits
o poradniku szyciowym na vlogu COza Szycie
o promocjach w Sklep-IKu
o hafcie koralikowym na kanale QrkokoTV
o diecie na blogu yadis.pl
o tutorialach na blogu wyszydelkowana.pl

A skoro dzisiaj święto naszych stron, to podsyłajcie linki do Waszych ulubionych, Wasze też mogą być.

PS Żeby nie było. Wpis Yadis o diecie zrobił na mnie ogromne wrażenie. I zmotywował mnie i, o dziwo, również mojego męża do zmian. Co prawda, jem nieco więcej, niż tylko sałatę, ale przez tydzień schudłam programowy 1 kg, czyli pojętna ze mnie uczennica 😀

PS2 I przypominam, że jeszcze tylko dzisiaj możecie przesyłać Wasze zgłoszenia do pierwszego zadania w Multikonkursie Szkoły Szydełkowania. Na zdjęcia czekam do północy.

 

Muzyka: audionautix.com