Anna Sakowska
Mozartstr. 39
66954 Pirmasens
Niemcy

Tel.: +49 6331 7296062
E-Mail: ania@szkolaszydelkowania.pl

Platforma Komisji Europejskiej do internetowego rozstrzygania sporów: https://ec.europa.eu/consumers/odr

Nie jesteśmy zobowiązani ani przygotowani do udziału w postępowaniu rozstrzygającym spory przed konsumencką radą arbitrażową.

Odpowiedzialność za zawartość strony zgodnie z § 55 Abs. 2 Rundfunkstaatsvertrag (RStV):

Anna Sakowska
Mozartstr. 39
66954 Pirmasens

Wyłączenie odpowiedzialności:

1. Odpowiedzialność za treści na stronie
Wszystkie treści na stronie powstały z wielką starannością. Nie gwarantuję jednak, że ta treść jest poprawna, kompletna i aktualna. Zgodnie z ustawą § 7 Abs. 1 TMG jestem odpowiedzialna za wszystkie treści, nawet jeśli zostały one zamówione przez reklamodawców. Natomiast zgodnie z §§ 8, 9 i 10 TMG nie mam obowiązku monitorowania informacji przekazywanych lub przechowywanych przez osoby trzecie ani ustalania okoliczności świadczących o bezprawnych działaniach.
Nie dotyczy to jednak mojego obowiązku do blokowania i usuwania informacji, które naruszają ustawy ogólne. Odpowiadam za to w momencie, gdy dotrze do mnie informacja o konkretnym naruszeniu prawa, wtedy też zobowiązuje się do natychmiastowego usunięcia bezprawnej treści.

2. Odpowiedzialność za linki
Moja strona internetowa zawiera linki, które odsyłają do stron zewnętrznych prowadzonych przez osoby trzecie. Nie ponoszę jednak odpowiedzialności za zawartość tych stron, ponieważ nie mam na nie żadnego wpływu.
Odpowiedzialność za treści zawarte na tych stronach ponoszą zawsze autorzy tych stron internetowych. W momencie umieszczania linku do strony zewnętrznej staram się sprawdzać w dostępny mi sposób zawartość tej strony. Nie jestem jednak w stanie w sposób ciągły monitorować wszystkich linków. Jeśli jednak dowiem się o naruszeniu prawa na podlinkowanej stronie, będę w stanie natychmiast usunąć link.

3. Prawo autorskie
Wszystkie materiały udostępnione na mojej stronie chronione są prawem autorskim. Każdorazowe ich rozpowszechnianie, kopiowanie i przetwarzanie wymaga mojej pisemnej zgody.
Pobieranie i kopiowanie mojej strony internetowej w celach prywatnych lub komercyjnych również wymaga mojej pisemnej zgody. Podkreślam, że szanuję treści należące do osób trzecich. Staram się dokładnie podpisywać autorów zdjęć i schematów, jeśli nie zostały stworzone przeze mnie. Jeśli jednak Twoim zdaniem jakikolwiek wpis narusza prawa autorskie, proszę o informację, będę wtedy w stanie usunąć materiały, które je naruszają.

4. Ochrona danych osobowych

Z mojej strony internetowej można korzystać regularnie bez konieczności podawania danych osobowych. Jeśli dojdzie do sytuacji zbierania danych osobowych (takich jak imię, nazwisko, adres, e-mail), przekazanie ich nastąpi wyłącznie dobrowolnie i z wyraźną zgodą użytkownika na ich zbieranie. A ja zobowiązuję się do ich usunięcia na każdą prośbę użytkownika.
Transmisja danych w Internecie obarczona jest lukami w zabezpieczeniach. W związku z tym osoby trzecie mogą uzyskać dostęp do tych danych.

Nie zgadzam się na wykorzystanie moich danych kontaktowych, w celu wysyłki materiałów reklamowych, informacyjnych ani spamu. W przeciwnym wypadku będę rozważać działania prawne.

Źródło: Flegl Rechtsanwälte GmbH