Najwyższy czas na kolejne zadanie w Multikonkursie Szkoły Szydełkowania.

Tym razem przygotowałam dla Was quiz na temat tego „Co wiesz o szydełkowaniu i Szkole Szydełkowania?”. Niektóre pytania w nim są banalnie proste, inne wymagają trochę więcej wiedzy. Najtrudniejsze mogą okazać się jednak te o historię życia i twórczości perfidnego_obiboka. I te najtrudniejsze są najwyżej punktowane.

Wszystkich pytań jest 21. Na 19 z nich tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. Pozostałe dwa to pytania wielokrotnego wyboru. Pytania jednokrotnego wyboru dają Wam 1 lub 3 punkty, w zależności od stopnia trudności. Za każdą poprawnie zaznaczoną odpowiedź w pytaniach wielokrotnego wyboru również dostajecie po punkcie. Ale uwaga! Za każdą błędną odpowiedź przyznawane są też punkty ujemne. Wśród odpowiedzi są takie, za których wskazanie dostaniecie +3 punkty, ale i takie za -3. Dlatego uważajcie, co zaznaczacie.

Na wszystkie pytania musicie udzielić odpowiedzi. Jeśli czegoś nie wiecie, strzelajcie. Quiz można rozwiązać tylko raz. Po jego zakończeniu na podany e-mail dostaniecie potwierdzenie przesłania odpowiedzi (może się zdarzyć, że mail wyląduje w zakładce spam).

Maksymalnie można zdobyć 50 punktów. I wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów. W przypadku remisu, zdecyduje czas rozwiązywania quizu, który będzie podany w sekundach.

Na udzielanie odpowiedzi macie czas od chwili opublikowania tego wpisu do czwartku, do godz. 19.00. Potem nadal będziecie mogli quiz rozwiązywać, ale przesłane odpowiedzi nie będą brały udziału w rywalizacji o nagrody. (EDIT 01.02.2016 – ze względu na spam usunęłam właśnie stronę z pytaniami).

Dla zwycięzcy przeznaczone są miniksiążeczki od DMC: dwa ze schematami szydełkowymi (oryginał w języku niemieckim plus moje tłumaczenie na polski) oraz jedna z instrukcją wykonania kamizelki na drutach (tylko wersja angielska).
Szkoła Szydełkowania, DMC, multikonkurs w Szkole Szydełkowania

Zanim przekieruję Was na stronę z pytaniami, przypominam jeszcze o głównym zadaniu naszego Multikonkursu. Czas płynie nieubłaganie, a do mnie nie dotarło jeszcze żadne zgłoszenie. Mam nadzieję, że pamiętacie/tworzycie/obmyślacie…

A teraz już czas na poznanie pytań. Znajdziecie je tutaj: Co wiesz o szydełkowaniu i Szkole Szydełkowania
Czas! Start!