Wpis będzie krótki i konkretny.

Ósme zadanie Multikonkursu w Szkole Szydełkowania, które polegało na znalezieniu tęczy, wygrywa Sysiaswag. Za znalezienie dwóch tęcz. Oto one:

multikonkurs w Szkole Szydełkowania, Szkoła Szydełkowania, DMC, SnapchatGratuluję. Jestem pod wrażeniem tego, że w takiej chwilach również można pomyśleć o Szkole Szydełkowania 😀
Proszę o adres do wysyłki.

A u mnie cały weekend była przepiękna pogoda, nie było szans na tęczę naturalną. Dlatego musiałam kombinować i wymyślać swoje własne. I je również pokazywałam Wam na Snapchacie.

multikonkurs w Szkole Szydełkowania, Szkoła Szydełkowania, DMC, Snapchatmultikonkurs w Szkole Szydełkowania, Szkoła Szydełkowania, DMC, SnapchatZapraszam do dalszego śledzenia perfidnego_obiboka w tej aplikacji. Gdybyście mieli jakiekolwiek z nią problemy, możecie śmiało do mnie pisać. Pomogę, jak tylko będę umiała. Zresztą, przekonała się dzisiaj o tym już Basia, którą za chwilę będę tam pozdrawiać i przy okazji sprawdzać, czy wszystko jej działa tak, jak powinno.