Godzina 16.00 wybiła już jakiś czas temu, przyjmowanie zgłoszeń do siódmego zadania Multikonkursu Szkoły Szydełkowania zostało zamknięte. A ja siadam do wpisu podsumowującego.

Swoje zgłoszenie przesłały dwie osoby. I przyznam szczerze i bez bicia, że byłam przygotowana na nieco większy odzew. Myślałam, że moja skrzynka zostanie zasypana biżuterią, do której będę mogła wzdychać. Tymczasem dostałam jedynie dwa maile.

Ale żeby nie było. Obie dziewczyny zrobiły rzeczy przepiękne. Zarówno bransoletka, jak i komplet z kolczykami i wisiorkiem (Asiu, popraw mnie, jeśli to nie wisiorek 🙂 ) skradły moje serce. Powtórzę to głośno i wielkimi literami: SĄ PRZEPIĘKNE!!!

Żeby nie trzymać Was dalej w niepewności, od razu napiszę, kto otrzymuje nagrodę. Kierowałam się oczywiście tym, jak bardzo pracochłonne jest to dzieło.

Nagroda wędruje do Asi, autorki tego oto kompletu:

multikonkurs w Szkole Szydełkowania, Szkoła Szydełkowania, DMC

Asiu, proszę o przesłanie danych do wysyłki nagrody.

Jeszcze dla spełnienia wszystkich formalności wkleję zdjęcie drugiej pracy, której autorka podpisała się inicjałem imienia i nazwiskiem, więc nawet nie wiem, jak ma na imię. 🙁 Ale to nic! To jej bransoletkę mamy tu podziwiać:

EDIT. Dostałam wiadomość od autorki. Więc mogę co nieco o niej dopisać 🙂 Na imię ma Ola, nie ma żadnej strony, a szydełkować zaczęła się uczyć na początku czerwca. I to podobno dzięki Szkole Szydełkowania! 🙂 A sznury szydełkowo-koralikowe robi od początku sierpnia. Szacun!!!

multikonkurs w Szkole Szydełkowania, Szkoła Szydełkowania, DMC

Świetne połączenie wcale nie tak oczywistych do połączenia kolorów!

I nie wiem, jak Wy, ale ja do obu prac będę wzdychać wieczorami. 🙂

 

PS Podczas tworzenia tego wpisu zdałam sobie sprawę, dlaczego tylko dwie osoby odważyły się wziąć udział w zadaniu. Przecież w Szkole Szydełkowania nie było jak dotąd żadnego tutorialu na ten temat!!! O, jakież to niedopatrzenie z mojej strony. Trzeba jak najszybciej to nadrobić! 🙂 Co Wy na to?

PS2 Żebyście Wy mnie widzieli, jak się męczyłam podczas pisania. Niech świadczy o tym fakt, że podsumowanie nie pojawia się tuż po wybiciu godz. 16.00. A wszystko przez to, że słowo „biżuteria” nie ma liczby mnogiej. Ale jakoś dałam radę. Uff 🙂