To już ostatnie zadanie w Multikonkursie Szkoły Szydełkowania. Tym razem poproszę Was o kilka słów zwierzeń.

Co musicie zrobić?

Napisać komentarz. Tutaj, na blogu (komentarze na Facebooku nie będą brane pod uwagę). I dokończyć w nim zdanie: „Szydełkuję, bo…”. Nie musicie się ograniczać do jednego zdania, może być to dłuższa wypowiedź. Ważne, żebyście wyjaśnili, co sprawia, że sięgacie po szydełko. Lub po inne akcesoria przydatne w rękodziele.

Aby skomentować, możecie zalogować się przez konto Facebooka, Twittera lub Google+. Możecie też założyć konto na platformie Disqus albo nie logować w żaden sposób i komentować anonimowo. Pamiętajcie tylko, żeby podać prawidłowy adres e-mail w formularzu, żebym mogła się z Wami skontaktować w razie wygranej. Adres ten nie będzie widoczny na stronie.
Ze swojej strony polecam jednak założenie konta na Disqus, ponieważ będziecie informowani o odpowiedziach na Wasz komentarz. A poza tym to jedno konto może Wam służyć do komentowania na wielu blogach, które również z tego systemu korzystają.

I skoro jest to już ostatnie zadanie, to zmieniam zasady. Wziąć udział może każdy, nawet te z Was, które już wygrały w jednym z poprzednich zadań. Nagroda, co prawda, będzie taka sama, ale dzięki temu będziecie mogły komuś ją podarować.

Zadanie rusza z chwilą opublikowania tego wpisu, a kończy się w piątek o godz. 17.00. Wyniki pojawią się w piątek wieczorem.

Wygra osoba, której komentarz spodoba mi się najbardziej. I Wy także możecie mi pokazywać, na który komentarz powinnam zwrócić szczególną uwagę. A możecie to robić poprzez naciskanie strzałek, które pokazują się przy każdym komentarzu: „Głosuj za”. (Tej drugiej strzałki nie wciskamy, bo jesteśmy tu mili dla siebie i nie głosujemy przeciw).

Do wygrania są dwie miniksiążeczki ze schematami szydełkowymi od DMC (oryginał po niemiecku oraz moje jego tłumaczenie).

multikonkurs w Szkole Szydełkowania, Szkoła Szydełkownania, DMC

PS Po dzisiejszej aktualizacji zepsuł mi się Snapchat. Wszystkie wideo, które publikuję, jest zniekształcone przez dziwne pasy i nie da się ich oglądać. Przepraszam Was za to najmocniej. Żadna próba naprawy nie pomaga. Muszę chyba czekać na kolejną aktualizację. A do tego czasu zostaje mi tylko publikacja zdjęć.

PS2 Mimo ponurej pogody, nagrałam dzisiaj pierwszą część kursu na kardigan. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to jutro spodziewajcie się wpisu na ten temat.