Dostaję od Was bardzo wiele słów wsparcia, pochwał i zachwytów. Za wszystkie jestem ogromnie wdzięczna, bo wszystkie dopingują jak szalone. Przesłane zdjęcia gotowych rzeczy, wykonanych na podstawie umieszczanych przeze mnie kursów, są jak kwiatek dla nauczycielki na koniec roku szkolnego. Z tym, że ja nigdy nie będę miała ich dość.

Chciałabym w jakiś sposób podziękować za to Wasze zaangażowanie. Oczywiście, najlepszym moim podziękowaniem będą kolejne, coraz ciekawsze kursy, to bez wątpienia. Ale ja chciałabym to też trochę inaczej zrobić, tak trochę bardziej namacalnie.

I tym wpisem właśnie chciałabym rozpocząć nową serię na blogu. To, czy się uda i w jaki sposób będzie kontynuowana, zależy przede wszystkim od Was i od tego, jak wiele wśród Czytelników Szkoły Szydełkowania jest osób, które posiadają swoje butiki na DaWandzie lub Etsy. Nie jest ważne, co macie w ofercie. Mogą to być gotowe produkty ręcznie zrobione, mogą być materiały do ich wykonania, tkaniny, guziki, tasiemki, króliki, breloki itp. itd. Jednym słowem – wszystko! Ja Was zaprezentuję (Wasz butik, Waszą stronę, napiszę kilka słów), a Wy jedyne, co musicie zrobić, to zgłosić się do mnie, że chcielibyście wystąpić w serii Promujemy nasze. Więcej szczegółów przedstawię zainteresowanym osobom na priv.

Nazwa serii „Promujemy nasze”, bo będzie tutaj o „naszych”, czyli Czytelnikach, Obserwatorach, Lubisiach Szkoły Szydełkowania.

A dziś serię rozpoczynamy od butiku Pi-kotek, który na DaWandzie prowadzi Kasia. Jej prace możecie podziwiać również na Instagramie oraz Facebooku.

Pi-kotek to jeszcze bardzo młodziutki butik. Powstał pod koniec ubiegłego roku, ale już widać, że ma zadatki na prężnie działający sklep. Życzę tego Kasi i mam nadzieję, że z każdym kolejnym tygodniem zarówno produktów w asortymencie, jak i zakończonych transakcji będzie przybywać bardzo szybko.

Wśród oferowanych przedmiotów możecie znaleźć przesłodkie upominki dla bliskich oraz kilka gadżetów, które ocieplą niejedno wnętrze.

Moimi faworytami są bez wątpienia dwa breloczki: w kształcie misia i królika.

Szydełkowy brelok Miś Pikotek

pikotek, butik, szydełkowanie, rękodzieło, DaWanda, Szkoła Szydełkowania, Promujemy nasze

Starannie wykonany techniką szydełkową brelok do kluczy lub do torebki. Zdecydowanie poprawia nastrój, ułatwia odnalezienie kluczy i w ogóle jest sympatyczny ;).
Poleca się na prezent – przybędzie odpowiednio zapakowany. (Długość Misia – 7 cm.)

Brelok Pan Królik

pikotek, butik, szydełkowanie, rękodzieło, DaWanda, Szkoła Szydełkowania, Promujemy nasze

Ręcznie wykonany, szydełkowy brelok Pan Królik ozdobiony kokardą w grochy, poprawiacz nastroju – zdecydowanie ułatwia odnalezienie kluczy w torebce :)! Przybędzie zapakowany „na prezent”. Pan Królik poleca się na walentynki! PS. Długość PK z uszami – 11 cm.

Wrażenie robi również przepiękna poducha z aplikacją w kształcie serca.

Poduszka „YOU HAVE MY HEART”

pikotek, butik, szydełkowanie, rękodzieło, DaWanda, Szkoła Szydełkowania, Promujemy nasze

Ręcznie uszyta poducha o wymiarach ok. 37 x 37 cm (pasuje do niej wkład 40 x 40 cm). Poduszkę wykonano z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej polskiego producenta oraz miękkiego filcu (aplikacja). Na dole wszyto zamek kryty. Haft „You have my…” wykonany został ręcznie, bawełnianą nicią. Poducha sprawdzi się świetnie jako prezent na walentynki :).

 

Oprócz tego w ofercie butiku Pi-kotek znajdziecie również różnego rodzaju podkładki pod kubki, czapki i maskotki amigurumi.

Kasiu, życzę Ci mnóstwa klientów, mnóstwa pomysłów i mnóstwa inspiracji ze Szkoły Szydełkowania. Bo mam właśnie nadzieję, że moje wpisy choć trochę będą Cię inspirować do rozszerzania działalności swojego sklepu. No i dziękuję, że jesteś z nami 😀

 

PS Wszystkie linki do Pi-kotka są linkami afiliacyjnymi. Oznacza to, że jeśli zrobicie u Kasi zakupy, to 5% z kwoty, którą zapłacicie, zasili konto perfidnego_obiboka i pomoże mu utrzymać serwer, na którym znajduje się Szkoła Szydełkowania. Te 5% pochodzi od DaWandy, nie od Kasi.