Dzisiejszy wpis zadaniowy jest nietypowy. Bo razem z jego ogłoszeniem podam od razu wyniki. A zadanie to rozpoczęłam sama, nie informując Was o nim. Taka jestem bestia wyrachowana.

Na facebookowym profilu Szkoły Szydełkowania, który możecie również podglądać na blogu w prawym pasku bocznym, zainstalowałam jakiś czas temu aplikację, sprawdzającą aktywność fanów strony. Za każdą aktywność przyznaje ona punkty – polubienie wpisu: 1 pkt, komentarz: 3 pkt, post na stronę: 9 pkt. Twórcy aplikacji informują, że wszyscy fani mają dostęp do tych statystyk – dajcie znać, czy tak jest rzeczywiście.

Zatem jeśli macie dostęp do wyników, wiecie już kto jest najaktywniejszym fanem Szkoły Szydełkowania na Facebooku. A dla tych, którzy wzbraniają się przed tym portalem, wklejam poniżej screen. Zasłoniłam nazwiska, żeby nie było, że nimi szafuję na prawo i lewo. Zrzut ekranu zrobiłam dzisiaj, tj. piątek, 14.08, o godz. 8.54.

Szkoła Szydełkowania, multikonkurs w Szkole Szydełkowania, DMC

Jolu, bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję za Twoją aktywność: komentarze i lajki nie tylko na Facebooku, ale również tu na blogu, na Instagramie oraz za podglądanie na Snapchacie.

A przede wszystkim za to, że to dzięki Tobie Szkoła Szydełkowania znowu żyje, bo gdyby nie ta prośba o tutorial na Sidewalk Shawl, do dzisiaj pewnie siedziałabym nakryta kopytkami gdzieś w ciemnej jaskini i bała się wystawić z niej swój zadarty nosek. Dziękuję!

Nagrody, które powędrują do Joli, to dwie książeczki od DMC ze schematami szydełkowymi (oryginał w języku niemieckim plus moje tłumaczenie na polski). Proszę o adres do wysyłki.

multikonkurs w Szkole Szydełkowania, Szkoła Szydełkownania, DMC

I przy okazji przypominam o trwającym głównym zadaniu Multikonkursu w Szkole Szydełkowania. Czas macie jeszcze tylko do końca sierpnia. Wszystkie zasady i dokładne terminy macie w tym wpisie: Zadanie pierwsze: Pokaż, co potrafisz.